Szukasz dobrego wsparcia swoich pracowników? Pomyśl o ich zdrowiu.

Zadbaj o pracowników z HelpNow. Zapewnij im screening zdrowia w miejscu pracy!
Sprawdź naszą ofertę
Przygotujemy specjalną akcję profilaktyczną dla Twojej firmy, uwzględniając specyfikę pracy Twoich Pracowników. Niezależnie od typu działalności Twojej firmy pomożemy Twoim pracownikom zadbać o swoje zdrowie. Mamy gotowe pakiety akcji nastawionych na identyfikację konkretnych schorzeń, jak również możemy przygotować rozwiązanie „szyte na miarę” dla Twojej firmy.

Zobacz zdefiniowane akcje przygotowane na bazie doświadczenia Help Now.

Pakiet
„Potwierdź Swoje Zdrowie”

Od wielu lat Pracownicy słyszą o akcjach profilaktycznych nakierowanych na wykrywanie chorób onkologicznych: rak piersi i rak jąder. Niestety i tak wiele osób, odkłada te badania w obawie o wynik. Dlatego możemy przygotować Twoich Pracowników, zaznajomić ich z badaniem wcześniej i zminimalizować strach. W naszej ofercie pomożemy potwierdzić stan zdrowia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn w komfortowych warunkach, w miejscu pracy bez umawiania się. A to wszystko dlatego, że na co dzień przyświeca nam myśl: „Badania należy robić kiedy jest się zdrowym. Tylko tak można wyprzedzić chorobę.”
1
Co zrobimy dla Twoich Pracowników?
1. Wykonamy badanie u Ciebie w biurze/oddziałach.
2. Pobierzemy próbkę do wykonania badania morfologii ogólnej.
3. Wykonamy USG piersi/jąder wraz z opisem i komentarzem na miejscu.
4. Wykonamy badania markerów nowotworowych piersi/jąder z krwi (np. PSA, CEA, CA-125, CA19-1).
5. Dostarczymy wyniki badań z krwi on-line.
6. Omówimy wyniki - konsultacja lekarska.
Przebadaj swoich Pracowników z HelpNow – będą Ci wdzięczni!
HelpNow w listopadzie 2022 przez dwa tygodnie przebadało 230 pracowników firmy Schenker w kierunku nowotworu jąder. Badanie miało miejsce w 11 oddziałach firmy w całej Polsce. Wyniki badania okazały się bardzo ważne, bo każdy z Panów miał pytania do naszego lekarza.
Na 230 Pacjentów:
  • U 35 Pacjentów (15%) lekarz zalecił pilną konsultację urologiczną i dalszą diagnostykę (włókniaki, torbiele/wodniaki, guzki, poszerzone żylaki, zwapnienia, zmiany dermatologiczne, etc.)
  • U 2 Pacjentów (<1%) na podstawie wyniku USG podejrzenie zmian nowotworowych – zalecenie natychmiastowej konsultacji ze specjalistą.
  • Większość Pacjentów dodatkowo uzyskała konsultację lekarza w innych tematach zdrowotnych – na życzenie samych Pacjentów.
Zobacz naszą akcję

Przegląd zdrowia
„Jestem świadoma/y kondycji swojego zdrowia”

Pakiet badań dla Pracowników, którzy zawsze odkładają badania profilaktyczne w czasie. Czasem ze względu na ograniczoną dostępność badań, a czasem ze względu na obawy, czy mnogość obowiązków. W HelpNow to rozumiemy dlatego pomożemy Twoim pracownikom połączyć obowiązki zawodowe i prywatne z dbałością o ich zdrowie. Nasz pakiet to, ogólna ocena stanu zdrowia dla dorosłych bez względu na wiek.
2
Co zrobimy dla Twoich Pracowników?
1. Wykonamy badania na miejscu w biurze w komfortowych dla nich warunkach bez umawiania się.
2. Wykonamy 11 badań laboratoryjnych (m.in. ocena pracy nerek, wątroby, serca, gospodarki hormonalnej, homeostaza elektrolitowa).
3. W dodatkowej opcji sprawdzimy także:  
pomiar ciśnienia krwi (predyspozycje do choroby nadciśnienia tętniczego)  
EKG spoczynkowe serca (wykrycie lub wykluczenie zaburzeń pracy serca)
4. Zrobimy Interpretację wyników przez lekarza.
5. Konsultacja lekarska.
Zadbaj o pracowników z HelpNow. Zapewnij im screening zdrowia w miejscu pracy!
Akcja profilaktyczna wśród naszych pracowników cieszyła się dużym zainteresowaniem, część Pracowników specjalnie z tej okazji pojawiła się w centrali. Cieszymy się, że nasi Pracownicy mogli porozmawiać o swoim zdrowiu bezpośrednio z lekarzem, który mógł skomentować wcześniej wykonane badania

Klara Zamłyńska - Turek,
Koordynatorka ds. ESG, Erbud.

Dzień z fizjoterapeutą
„Postaw na kręgosłup”

Twoi pracownicy wykonują powtarzalną pracę fizyczną, a może za długo siedzą przy biurku? Zobacz, co możemy dla nich zrobić, aby uniknąć lub poprawić wady postawy.
3
Co zrobimy dla Twoich Pracowników?
1. Dokonamy oceny postawy ciała przy wykonywanej pracy – okiem fizjoterapeuty
2. Skorygujemy najczęstsze błędy – poprawa bezpieczeństwa w pracy,
3. Zrobimy szkolenie na przykładach – prawidłowa pozycja przy pracy drogą do ogólnego zdrowia (eliminacja m.in. bólu w barkach, stawach kolanowych, zawrotów głowy, rwy kulszowej, obrzęków rąk i nóg, zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa)
Zadbaj o pracowników z HelpNow!

Szkolenie
z pierwszej pomocy przedmedycznej

Wiedza dotycząca pierwszej pomocy przedmedycznej to wiedza ratująca życie i pozwalająca opanować strach w kryzysowej sytuacji. Trzeba ją powtarzać, aby pewne nawyki weszły w krew Pracownikom. W HelpNow pozwalamy w przyjaznych warunkach nauczyć się postępowania w trudnych warunkach.
4
To co zrobimy dla Twoich pracowników podczas szkolenia
1. Niezbędne minimum teorii.
2. Ćwiczenia indywidualne z użyciem fantomów i ogólnodostępnego sprzętu.
3. Zakres dopasowany do potrzeb Twojej firmy.
4. Każdy uczestnik dostaje imienny certyfikat ukończenia kursu.
Szkolenia realizują wysoko wykwalifikowani instruktorzy medyczni!
W sierpniu 2022 przeprowadziliśmy szkolenia dla pracowników firmy Ipopema. Zorganizowaliśmy 4 dni szkoleniowe dla różnych grup. Cieszymy się, że mieliśmy okazję przygotować Pracowników na kryzysowe zdarzenia i ułożyć im wiedzę, dotyczącą prawidłowego postępowania przy urazach i zasłabnięciach.

Nie takie AED straszne...
(czyli o Automatycznym Defibrylatorze Zewnętrznym)

Wiemy, że wiedza o AED (ang. Automated External Defibrillator) nie jest powszechna. A przecież każdy z nas mijał ten sprzęt wiele razy w życiu. Pomożemy się z nim zapoznać Twoim Pracownikom i oswoić na wypadek trudnej sytuacji wymagającej jego użycia. Szkolenie z użycia automatycznego defibrylatora zewnętrznego. Z AED powinien korzystać każdy. Mimo to wciąż niewiele osób to robi, a powodem jest brak wiedzy i strach. Niezwykle ważne jest przekonanie Pracowników do tego, że nie ma czego się bać i że w razie potrzeby po prostu trzeba skorzystać z ogólnodostępnego urządzenia.
3
To co zrobimy dla Twoich pracowników podczas szkolenia
Na szkoleniu każdy będzie mógł użyć szkoleniowego AED na specjalnym fantomie. Osoby przeszkolone będą czuły się świadome i pewne, że nie jest to trudne i nie zaszkodzą, a także będą świadomi czasu udzielenie pomocy i potrzeby czynności dodatkowych np. ogolenia nadmiernego owłosienia klatki, zniszczenia ubrania czy ułożenia poszkodowanego w odpowiedniej pozycji.
Umów Twoich Pracowników na szkolenie z AED!
Masz pytanie?
Napisz do nas
Kontakt
BEP Medica S.A.
Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP 9512531254
REGON 520678780
KRS 0000937259
Kontakt 24h/7
+48 883 112 106
Sprzedaż korporacyjna
+48 883 112 004
Przydatne informacje
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Szczegóły znajdziesz w polityce bezpieczenstwa.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?