Badania w domu

Przyjedziemy i wykonamy badania diagnostyczne u Ciebie od ręki. Tak, teraz nie musisz czekać w kolejce. W komfortowych warunkach zbadamy Cię na miejscu lub pobierzemy próbki do badań i zawieziemy do laboratorium.

Zadzwoń 883 112 106
Badania diagnostyczne w domu
Co możemy dla Ciebie zrobić? Od ręki wysyłamy do Ciebie nasz zespół, gdy tylko potrzebujesz pomocy.
USG z opisem
Badanie krwi
Badanie moczu
Szybkie testy diagnostyczne
EKG - LivePack
Badanie stanu zawałowego
Ciśnienie krwi
Natlenienie krwi
Osłuch
Konsultacja medyczna z lekarzem 5G
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Potrzebujesz jednorazowej pomocy? Czy zastanawiasz się nad długoterminową opieką?
Sprawdź ceny
Jakie badania możemy przeprowadzić?
Wykonujemy badania na miejscu w domu z wynikiem dostępnym od ręki lub pobieramy próbkę i zawozimy do laboratorium. Bez czekania wysyłamy do Ciebie nasz zespół, gdy tylko potrzebujesz badań. Zadzwoń do nas i umów się na przyjazd zespół medycznego.

Zarezerwuj wizytę badanie USG z dojazdem

Potrzebujesz wykonać badanie USG?

Zrób je w domu. Bez kolejek i bez stresu. USG w domu to badanie obrazowe, które polega na przedstawieniu przekroju badanego narządu.

Z oceny echostruktury można wysnuć wstępne wnioski diagnostyczne dotyczące charakteru zmiany – zapalnej, zanikowej, zwyrodnieniowej czy nowotworowej.

USG w domu różni się od tradycyjnego miejscem wykonania badania. W USG HelpNow masz możliwość wykonania badania w Twoim mieszkaniu. Lekarz opisze wyniki i je omówi po wykonaniu USG.

Badanie saturacji krwi

Niepokoi Cię Twój nierówny oddech lub boli Cię w płucach albo okolicach? Nasi medycy mogą za pomocą pulsoksymetru sprawdzić, czy powodem problemów jest niższa saturacja krwi. Odczytując wynik zespół będzie w stanie podjąć kolejne działania nakierowane na poszukiwanie źródła ewentualnej choroby.

Badanie pomiaru ciśnienia

Zawsze ból w klatce piersiowej może i powinien niepokoić. Pierwszym krokiem weryfikującym problem w tej okolicy jest poprawny pomiar ciśnienia tętniczego. Nasz zespół medyczny sprawdzi Twój aktualny poziom i zaleci dalsze kroki postępowania lub wykona kolejne badania. Wszystko podczas jednej wizyty u Ciebie w domu.

Badanie EKG i badanie stanu zawałowego

Jeśli medyk będzie podejrzewał stan zawałowy, to dzięki wykorzystaniu sprzętu dostępnego w karetce HelpNow może szybko zareagować. Sprawdzimy za pomocą testu poziom troponiny i wykluczymy lub potwierdzimy zawał serca. W diagnostyce problemu pomaga EKG, które możemy zrobić u Ciebie w domu.

Badanie ogólne moczu w domu

Badanie ogólne moczu pozwala na zdefiniowanie wielu problemów zdrowotnych. W HelpNow możemy takie badanie zrobić dla Ciebie w Twoim domu. Wynik masz dostępny w 2 minuty.

Badanie krwi w domu

Zespół HelpNow jest wyposażony w sprzęt, który pozwoli sprawdzić istotne parametry kwi w Twoim domu. Wystarczy mała próbka krwi z palca i wynik jest dostępny w niecałą minutę. W przypadku dodatkowych badań z krwi możemy zawieść pobraną próbkę do labolatorium.

Osłuchiwanie płuc, serca i jamy brzusznej

Badanie wykonuje zespół medyczny HelpNow w Twoim domu. Nie musisz nigdzie jechać. Sprawdzimy metodą osłuchową, czy płuca lub oskrzela nie wydają świstów i szelestów, które mogłby wskazywać na problemy związane z układem oddechowym. Następnie medyk sprawdzi rytm serca i jego bicie. Osłucha także jamę brzuszną. Wyniki na miejscu oceni medyk lub przekaże zapis do lekarza dyżurującego.

Szybkie testy diagnostyczne

Potrzebujesz szybko zweryfikować, co jest źródłem stanu zapalnego albo infekcji. Pomogą Ci w tym szybkie testy diagnostyczne dostępne w naszej karetce HelpNow.

Zespół na twoje wezwanie do domu przyjedzie i wykona test.
CRP poziom stanu zapalnego
Testy w kierunku grypy typu A i B
Test
Covid - 19
Test w kierunku wirusa RSV
Test Strep A
Inne testy na poziom np. troponiny
Konstulacja z lekarzem za pomocą video

Twoje wyniki w każdej chwili może zobaczyć i ocenić lekarz. Mając dostęp do wyników badań, komentarza zespołu ratowniczego, możliwości osłuchania i wywiadu lekarskiego nasz lekarz video może zaproponować leczenie.

Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Zatrucie
Jak się przygotować do badani w domu?

Wcześniejsze przygotowanie do badania zależy od rodzaju badania. Nasz dyspozytor poinformuje Cię jak należy przygotować się do badania.

Badanie w domu wykonujemy w miejscu wskazanym przez Pacjenta umożliwiającym dostęp do badanej części ciała.

Masz pytanie?
Napisz do nas
Kontakt
BEP Medica S.A.
Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP 9512531254
REGON 520678780
KRS 0000937259
Kontakt 24h/7
+48 883 112 106
Sprzedaż korporacyjna
+48 883 112 004
Przydatne informacje
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Szczegóły znajdziesz w polityce bezpieczenstwa.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?