Medycyna mobilna
na miarę 21 wieku

Pierwsza w Polsce konferencja prasowa HelpNow

Miejsce: Centrum Konferencyjne Foksal
Termin: 26 października 2022
Już dzisiaj zapisz się na konferencję i poznaj najnowsze rozwiązania medycyny mobilnej stosowanej w praktyce.
Poznaj historię pasjonatów ratownictwa, którzy chcą zrewolucjonizować dostęp do medycyny tworząc pierwszą w Polsce przychodnię na kółkach.

Konferencję poprowadzi Joanna Racewicz.

Agenda

9:00 - 9:30
Rejestracja gości
9:30 - 9:35
Przywitanie gości
9:35 - 9:45
Nowy start-up na rynku medycznym
prezes HelpNow Jan Dmowski
9:45 - 10:15
Czy medycyna mobilna to wymóg naszych czasów?
Dyrektor Medyczny lek. med. Piotr Leszczyński
10:15 - 10:45
Kardiolog i technologia - w czym pomagają najnowsze rozwiązania
- dr n. med. Tomasz Kulawik
10:45 - 11:15
Przerwa
11:15 - 11:45
Okiem ratownika. Jak wygląda przebieg akcji ratowniczej?
- ratownik medyczny Mateusz Przyborek
11:45 - 12:15
Dlaczego boimy się wezwać karetkę? - psycholog Mariola Przanowska
12:15 - 12:25
Zamknięcie konferencji
12:25 - 13:25
Lunch

Prelegenci

lek. med. Piotr Leszczyński
Dyrektor Medyczny HelpNow
Lekarz, którego pasją jest medycyna holistyczna, skupiająca się na człowieku i jego potrzebach. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w oddziale chirurgi klatki piersiowej, chorób wewnętrznych, kardiologii, a także w roli kierownika szpitala Izby Przyjęć, również w trakcje zagranicznych staży, m.in. w USA. Ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych w kraju oraz zagranicą, między innymi w Nowym Jorku. Pasjonat ultrasonografii, swoje umiejętności rozwijał pod skrzydłami Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Członek prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw, w tym American College of Physicians.
Jan Dmowski
Absolwent Politechniki Warszawskiej. Z szeroko pojętą medycyną związany od ponad 20 lat a doświadczenie zdobywał zarówno w kraju, jak i zagranicą. Pasjonat nowych technologii wykorzystywanych w ratownictwie medycznym oraz w warunkach domowych na świecie. W czasie wolnym wykonuje ilustracje aerografem, jeździ konno oraz pasjonuje się starymi samochodami.
dr n.med. Tomasz Kulawik
kardiolog i specjalista chorób
wewnętrznych
Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych. Wieloletni pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA na oddziale Chorób Wewnętrznych, od 2001 r. kardiologii. Posiada ogromne doświadczenie w wykonywaniu koronarografii, angioplastyki wieńcowej, przezskórnego poszerzania tętnic szyjnych, zabiegów rotablacji, szkolił się także w zabiegach TAVI, FFR, IVUS.
Mateusz Przyborek - Ratownik medyczny
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat ratownictwa medycznego i wszystkich dziedzin z nim związanych. Doświadczenie zdobywał podczas praktyk w każdym szpitalu na terenie Warszawy. Uwielbiany przez Pacjentów za wiedzę, rady i dobre słowo. Prywatnie interesuję się sportem oraz muzyką.
mgr Mariola Przanowskia - Psycholog
Absolwentka Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie na Wydziale Psychologii, Wyższej Szkoły Pawła Włodkowica w Płcoku oraz trener biznesu i administracji. Doświadczenie zdobywała w gabinetach prywatnych i państwowych podczas pracy indywidualnej z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Specjalizuje się również w psychologii transportu.

Zarejestruj się na konferencję

Masz pytanie?
Napisz do nas
Kontakt
BEP Medica S.A.
Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP 9512531254
REGON 520678780
KRS 0000937259
Kontakt 24h/7
+48 883 112 106
Sprzedaż korporacyjna
+48 883 112 004
Przydatne informacje
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Szczegóły znajdziesz w polityce bezpieczenstwa.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?