HelpNow to zespół
ludzi pełnych pasji

HelpNow to zespół medyków, którzy są na każde wezwanie naszych Pacjentów. Z pomocą lekarza jesteśmy w stanie nieść pomoc na miejscu, w komfortowych warunkach dla chorego.
Zadzwoń 883 112 106

HelpNow

HelpNow to pierwsze w Polsce prywatne pogotowie ratunkowe stworzone przez ludzi z pasją. Niesiemy pomoc na miejscu wezwania, wykonujemy niezbędne badania z wynikiem dostępnym od ręki przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu. Kompleksowa diagnoza bez potrzeby wizyty  w przychodni lub w szpitalu.
300
Interwencji
miesięcznie
45
Ratowników w Warszawie
5
Nowoczesnych karetek 5G
Warszawa
Zasięg - cała Warszawa + 30 km

Nasz schemat działania

Nasz schemat działania, to konsultacja lekarska na każdej wizycie. Dzięki połączeniu z dyżurującym lekarzem zespół medyczny jest dyspozycyjny 24/7 i może dotrzeć do Pacjenta, niezależnie gdzie się znajduje. Proces obsługi Pacjenta zapewnia stały dostęp do konsultacji lekarskich w oparciu o wyniki badań wykonanych na miejscu i badanie zespołu.

Nasz zespół

HelpNow to zespół medyków - ratowników medycznych ze wsparciem lekarza. Mamy do dyspozycji flotę wraz z wyposażeniem, które pozwoli na komfortowy przejazd osób chorych. Zapewniamy opiekę i wsparcie logistyczne podczas przejazdu. Zdrowie i samopoczucie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.
Piotr Leszczyński
Lekarz
Lekarz, którego pasją jest medycyna holistyczna, skupiająca się na człowieku i jego potrzebach. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w oddziale chirurgii klatki piersiowej, chorób wewnętrznych, kardiologii, a także w roli kierownika szpitalnej Izby Przyjęć, również w trakcie zagranicznych staży, m.in w USA. Ukończył kilka kierunków studiów podyplomowych w kraju oraz zagranicą, między innymi w Nowym Jorku. Pasjonat ultrasonografii, swoje umiejętności rozwijał pod skrzydłami Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii. Członek prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw, w tym American College of Physicians.
Katarzyna Czarnowska
Medical &Research Support Director
Od ponad 20 lat związana z branżą ochrony zdrowia. Wprowadzała na rynek liczne innowacje w zakresie produktów i usług medycznych, m.in. w firmach Pfizer, Eli Lilly. Posiada 10-letnie doświadczenie we współpracy ze szpitalami i placówkami medycznymi w ramach usług diagnostyki laboratoryjnej oraz obsługi pacjentów indywidualnych. Wdrażała laboratoria diagnostyczne w najważniejszych instytucjach medycznych w Polsce, w tym w Centrum Zdrowia Dziecka. Organizowała testy COVID dla ponad 250 tys. osób w tym: pracowników i dziennikarzy. Ukończyła studia z zakresu biologii molekularnej, a pracę zawodową rozpoczęła analizując ślady biologiczne i DNA w Laboratorium Kryminalistycznym Policji.
Łukasz Jeżewski
Dyrektor Operacyjny
Specjalista ds. zarządzania, ukończył Wydział Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie w Warszawie. Obecnie studiuje na Wydziale Pielęgniarstwa. Pracował na wielu stanowiskach związanych z bezpieczeństwem, transportem medycznym, jak i zarządzaniem ludźmi. Ceni komunikację i przejrzystość w firmie. Jest entuzjastą niesienia pomocy innym i czynienia świata lepszym miejscem.
Mateusz Przyborek
Ratownik medyczny
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat ratownictwa medycznego i wszystkich dziedzin z nim związanych. Doświadczenie zdobywał podczas pracy w warszawskich szpitalach. Uwielbiany przez Pacjentów za wiedzę, rady i dobre słowo.

Nasz sprzęt

Medycy mają do wykorzystania najnowsze sprzęty do diagnostyki i leczenia na miejscu.
Obejrzyj nasz film!

Napisali o nas

Nasze rozwiązania docenili dziennikarze i profesjonaliści z branży medycznej.
Źródło: Forbes
Stworzyli prywatne pogotowie ratunkowe.
W pół roku zdobyli 50 tys. klientów.
Miesięcznik Forbes
Przejdź do artykułu
Źródło: wyborcza.pl
Prywatne pogotowie ratunkowe.
Do szpitala jeździ w ostateczności.
Wyborcza.pl
Przejdź do artykułu
W pięć miesięcy od startu Help Now zdobyło ponad 50 tys. pacjentów pracujących w korporacjach, co miesiąc kilkuset pacjentom indywidualnym robi badania w ich domach.
Onet.pl
Przejdź do artykułu
Źródło: onet.pl
Źródło: pap-mediaroom.pl
HelpNow jest odpowiedzią na potrzebę
bezpieczeństwa medycznego.
pap-mediaroom.pl
Przejdź do artykułu
HelpNow - pierwsze prywatne pogotowie
ratunkowe udziela już pomocy.
healthyandbeauty.pl
Przejdź do artykułu
Źródło: healthandbeauty.pl

Dla mediów

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
Zapraszamy do kontaktu.

media@helpnow24.pl

Edyta Morawska

Członek Zarządu | Dyrektor Marketingu

edyta.morawska@helpnow24.pl
695 995 864
Chcesz dowiedzieć się o nas więcej?
Pobierz naszą prezentację!
Pobierz
Masz pytanie?
Napisz do nas
Kontakt
BEP Medica S.A.
Klimczaka 1
02-797 Warszawa
NIP 9512531254
REGON 520678780
KRS 0000937259
Kontakt 24h/7
+48 883 112 106
Sprzedaż korporacyjna
+48 883 112 004
Przydatne informacje
Polityka prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby analizować ruch na stronie i prowadzić działania marketingowe.
Szczegóły znajdziesz w polityce bezpieczenstwa.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?